Bölgesel Kobi Paketleri

Bölgesel Google Reklam Paketleri

Paketinizi satın aldığınız andan itibaren paket içerisinde paylaşılan süre boyunca kullanabilirsiniz. Reklam paketiniz yayına açıldığı gün itibari ile kullanım süresi başlar.
Reklam Paket sisteminde günlük bütçe uygulaması yoktur. Reklamlarınız 1.Sayfa garantisi almış olduğunuz paket özelliklerine göre aldığınız süre boyunca geçerlidir.
Reklam Paket sistemi AdWorld’ün kullanıcılara özel olarak hazırladığı bir sistemidir. Bu sistemde tıklanma başına ücret yansıtılmaz. Sözleşmenizde belirtilen süre boyunca reklamlarınız yayında kalır.
AdWorld ‘ün müşterilerine özel olarak hazırladığı kontrol paneli üzerinden dileğiniz zaman reklamlarınıza ait performansı anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.
Reklam Paketleri kapsamında sunulan koşullara uygun anahtar kelimelerin belirlenmesi gerekmektedir. Müşteri temsilciniz sizin için şartlara uygun anahtar kelime seçiminde yardımcı olacaktır.
Hizmet verdiğiniz sektörle ilgili web sitenizle uyumlu anahtar kelime seçimleri yapabilirsiniz. Reklam paketleri Kobilere özel olup seçilecek anahtar kelimeler genel kullanıma açık ve günlük aranma hacmi 1000 ve altı anahtar kelimeler ve sözleşmede belirtilen kullanım şartlarına uygun kelimeleri kapsamaktadır.
Seçeceğiniz paket özelliklerinde yer alan zaman planlamasına uygun reklamlarınız yayında kalmaktadır.7/24 zaman dilimine uygun reklam paketini seçerek reklamlarınızın 7/24 yayında kalmasını sağlayabilirsiniz.
Sözleşmede hariç tutulan bölgeler dışında reklamlarınızın yayınlanacağı bölgeleri paketinize uygun olarak seçebilirsiniz.
Seçtiğiniz paketteki bölge sayısına uygun adette bölge seçimi yapabilirsiniz. Dilerseniz paketinize ücreti karşılığında bölge eklemesi yapabilirsiniz.
Paket içeriğinde belirtilen süre boyunca reklamlarınızın yayında kalması sözleşmeye uygun şartlarda AdWorld LTD ŞTI garantisi altındadır.
AdWorld LTD STI ‘nin kobilere özel olarak hazırladığı reklam paket sistemi projesidir.
Paketler arasında oluşacak fark bedelini ödeyerek dilediğiniz zaman paketinizi sözleşmeniz ile birlikte yenileyebilirsiniz.
Reklam Paketleri sadece Google Arama Ağını kapsamaktadır. Belirtilen kampanya türleri dışında kalan Google Ads türleri kapsam dışıdır. Özel projeler için www.adworld.com.tr sitesini ziyaret ediniz.
Aldığınız reklam paketi ücreti haricinde ek bir ücret yoktur.
Reklam paket sisteminde ücret iadesi yapılamamaktadır.
Reklamlarınızı sözleşmenizde belirtilen yayın süresi boyunca dileğiniz zaman duraklatıp yayına alabilirsiniz. Reklamların duraklatılması reklam yayın süresini etkilememektedir.
Hedefinize uygun Reklam paketinizi Online veya temsilciniz ile iletişime geçerek yenileyebilirsiniz.
Reklamlarınız Google Ads’in sunmuş olduğu ‘’Standart’’ yayın yönetimi ile gösterimde kalacaktır.
Paketlerinize ait ödemelerinizi Kredi Kartı ile gerçekleştirebilirsiniz.
Satın alınan reklam paketleri tek domain ve tek reklam hesabı için geçerli olup, birden fazla reklam hesabı içerisinde paylaştırılamaz veya farklı domain için transfer edilemez.
Reklam Paketleri sadece Google Reklam hizmetini kapsamaktadır. Paket bütçeleri farklı hizmetler için kullanılamamaktadır.
Anahtar kelime değişikliği için Hesap uzmanınız ile iletişime geçebilir, sözleşme de yer alan koşullara uygun olması durumunda değişiklik gerçekleştirebilirsiniz.
Almış olduğunuz reklam paketinde yer alan sayıda belirleyebilirsiniz. Dilerseniz ek anahtar kelime ekleme satın alabilirsiniz.
Seçilen anahtar kelimeler tam eşleşmeli olup sıralı ve geniş eşleşme kapsam dışıdır.
Paket özellikleri ve eklentiler dışında kalan talepler için özelleştirilmiş esnek bütçe yükleme sistemi kullanılmaktadır. Bu hizmet için www.adworld.com.tr adresini ziyaret ediniz.
Reklamlarınız 1.sayfa garantisi ile yayında kalmaktadır. 1.sıra garantisi verilmemektedir.
Seçilen pakete uygun olacak şekilde gün içerisinde reklamlarınızın 1.sayfa da yer alması hedeflenir.
Reklam paketleri sözleşmede belirtilen koşullar dahilinde gösterim hacmine dahildir.
Reklam paketinizi satın aldığınız andan itibaren maks. 1 iş günü içerisinde reklamlarınız yayına alınır.
Bu değişiklik için müşteri temsilciniz ile iletişime geçebilir, paket değişikliği ile anahtar kelime sayınızı arttırabilirsiniz veya mevcut paketinize ek anahtar kelime satın alma yapabilirsiniz.

Hazır mısınız ?

Hemen Başla!

Aklınıza takılan bir soru mu var?

Hadi başlayalım!

1 Milyondan fazla firma google reklamlarını kullanıyor. Siz hala kullanmaya başlamadınız mı ?

Hemen Başlayın